Bosch Çamaşır Bulaşık Makinesi 4'ü 1 Arada Kireç Önleyici ZO7578

Bosch Çamaşır Bulaşık Makinesi 4'ü 1 Arada Kireç Önleyici ZO7578

Süpermarket / Ev Bakım ve Temizlik / Bulaşık Yıkama / Bulaşık Yan Ürün / Makine Koruyucu / Bosch Makine Koruyucu
USD 10 In stock
$10.00 $18.00 53% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.5/5, 70 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Bosch Çamaşır Bulaşık Makinesi 4'ü 1 Arada Kireç Önleyici ZO7578

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Not Kısa 1 Süre İçin 2 Adet Sipariş Vermeniz Dahilinde 3 Adet Gelecektir Paket İçeriği 5 Adet'tir 2 Adet Alımda 3 Paket Gelecektir Toplam 15 Adet Tüm Çamaşır ve Bulaşık Makineleri İçin Özel Üretilmiştir Çamaşır Bulaşık Makinesi Temizleyici Kireç Önleyici Yağı Çözer.Parlaklık Verir Pis Kokuları Yok Eder Bulaşık ve Çamaşır Makineleri İçin Uyumlu Briscool Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Kireç Sökücü Makine Temizleyici ve Yağ Sökücü Kutu içeriği 5 Adet Çamaşır & Bulaşık Makine Temizleyici Kireci Söker Yağı Çözer Parlaklık Verir Kötü Kokuları Yok Eder Çamaşır Bulaşık Makinesi Temizleyici Kireç Önleyici -5 Adet UYUMLU ÜRÜNLER Çamaşır Makinesi & Bulaşık Makineleri temiz liğinde kullanıl Briscool Kireç Sökücü Makine Temizleyici Çamaşır & Bulaşık Makinelerine Temizleyici Oluşmuş Kireci Söker Yağı Çözer Etkili Temizlik Sağlar.Parlaklık Ve Hoş Koku Verir. Ürününüze İlk Günkü Performansını Kazandırır. Enerji Tasarrufu Sağlar UYGULAMA ŞEKLİ 40 gr 'Lık Poşetin Tamamını Deterjan Gözüne Boşaltılır 60 Derecede Ön Yıkamasız Bir Proğram Seçip Makineyi Boş Olarak Çalıştırınız Başka Herhangi Bir Deterjan Eklemeyiniz. Ayda En Az Bir Kez Uygulayınız Çamaşır & Bulaşık Makinesi Temizleyici ve Kireç Sökücü Kutu içeriğii 5 Paket Çamaşır & Bulaşık Makine Temizleyici Kireci Söker & Yağı Çözer &Parlaklık Verir &Kötü Kokuları Yok Eder KULLANIM TALİMATI : 40 gr'lık poşetin tamamını deterjan gözüne boşaltınız.(Ağır kire maruz kalmış ürünlerde 200 gr'lık paket içeriğinin tamamının tek seferde kullanılması tavsiyeedilir.) 60°C ön yıkamasız bir program seçiniz ve boş olarak makinayı çalıştırınız.Başka herhangi bir deterjan eklemeyiniz. Ayda en az bir kez uygulayınız UYARILAR Çocukların erişiminden uzak tutunuz! Kullanma talimatını okuyunuz!Cilt ve gözü tahriş eder ! Koruyucu gözlük & eldiven kullanınız!Cilt ve göz ile temastan kesinlikle sakınınız!Göz ile temas halinde varsa kontakt lenslerinizi çıkarınız ve su ile iyice yıkayınız!Cilt ile temas halinde bol sabun ve su ile yıkayınız!Gıda maddelerinden uzak tutunuz! Yutmayınız! Böyle bir durumda hemen tıbbi yardım alınız!Ürün etiketini veya ambalajını gösteriniz!Uygulama esnasında oluşabilecek dumanı solumayınız!Sıcak yüzeyler üzerinde kullanmayınız!Diğer temizleyiciler ile karıştırmayınız!Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz!Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin 114 numaralı telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin112 numaralı telefonunu arayınız!İÇERİK:%40 - %80 İnorganik asit %20 - %50 Organik Asit Not: Uyumlu Üründür
Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Bosch Çamaşır Bulaşık Makinesi 4'ü 1 Arada Kireç Önleyici ZO7578

Bosch Çamaşır Bulaşık Makinesi 4'ü 1 Arada Kireç Önleyici ZO7578